| PORTFOLIA| WYDARZENIA| ZGŁOŚ PORTFOLIO >
SZUKAJ ARTYKUŁÓW WEDŁUG KATEGORII
Znajdujesz się na: Strona główna»Piękno i Zdrowie

Piękno i Zdrowie

Piękno i Zdrowie – nowy dział w magazynie CREA Gdy Kobiety Tworzą. Artykuły na temat naturalnej pielęgnacji zdrowia i urody.

Nasze centrum zainteresowań dotyczy kobiet dojrzałych – kobiet 40+ i 50+. Publikujemy artykuły i porady, jak w sposób zgodny z naturą pielęgnować piękno i zdrowie, aby zachować piękny wygląd i sprawność fizyczną na długie lata i móc cieszyć się życiem aż do późnego wieku.

Najpopularniejsze artykuły
Najczęściej czytane artykuły
Ostatnio dodane artykuły

10 złych nawyków przyspieszających starzenie skóry u kobiet

Będąc kobietą dojrzałą 40+ lub 50+ zapewne zdążyłaś już zauważyć, że nie wszystkie twoje rówieśniczki starzeją się w tym samym tempie. Niektóre kobiety nawet po pięćdziesiątym roku życia zachowują gładką cerę i znaku zmarszczek trzeba się u nich doszukiwać. Inne, już około 40-tki mają wyraziste bruzdy i cienie pod oczami. Jeżeli należysz do tych drugich i masz wrażenie, że starzejesz się szybciej, niż inne kobiety, być może to najwyższy czas, aby zweryfikować swój styl życia, nawyki pielęgnacyjne i żywieniowe. Niekiedy drobne zmiany w swoich nawykowych zachowaniach, mogą mieć znaczny wpływ na opóźnienie procesu starzenia skóry kobiety. A nic lepiej nie wpływa na dobre samopoczucie kobiety, jak dobry wygląd. Read more