| PORTFOLIA| WYDARZENIA| ZGŁOŚ PORTFOLIO >
Znajdujesz się na: Strona główna»Publikacje książek,Słynne Aktorki»Diane Keaton ujawnia listę 10 najbrzydszych aktorek Hollywood

Diane Keaton ujawnia listę 10 najbrzydszych aktorek Hollywood

Nowa książka Diane Keaton; Let's just say it wasn't pretty; GdyKobietyTworzą.pl; CREA; porady dla kobiet; porady biznesowe dla kobiet; poczucie własnej wartości; poczucie wartości; jak zdobyć autorytet; jak zdobyć uznanie ludzi; magazyn dla kobiet; danuta antas; redaktor CREA, 10 najbrzydszych aktorek HollywoodGwiazda Hollywood, Diane Keaton w swojej najnowszej, wydanej w 2014 roku książce Let’s Just Say It Wasn’t Pretty , ujawnia listę 10 najbrzydszych aktorek Hollywood, niezależnie od tego, jak je widzi elita tego słynnego miasta.

Napisana błyskotliwym językiem książka Diane Keaton w gruncie rzeczy nie jest o najbrzydszych, czy najładniejszych aktorkach kina amerykańskiego, ale jest zapisem przemyśleń dojrzałej kobiety, aktorki, artystki na temat piękna i starzenia się kobiety żyjącej we współczesnym świecie obsesyjnie skoncentrowanym na młodości i nieskazitelnej urodzie.

Zabawnym, pełnym humoru i zdrowego dystansu językiem, Diane odkrywa, dzięki swojej córce żeglującej po Internecie, że na piątym miejscu wśród 10 najbrzydszych aktorek Hollywood – ranking opracowany przez pewną, najwyraźniej sfrustrowaną osobę – znajduje się ona sama.

Pozytywna i dowcipna reakcja Keaton na to zaskakujące odkrycie, powoduje ciąg myśli  refleksji o upływie czasu i o tym, co naprawdę w życiu się liczy.

Aktorka zawsze niekonwencjonalna, odważnie ujawniająca swoją osobowość, w swojej książce również obchodzi się z trudnymi dla kobiety tematami bez zbędnego upiększania.

Książka Diane Keaton obecnie dostępna tylko w wersji oryginalnej jest do kupienia m.in. na Amazon.com