Autor Danuta Antas

Artysta , filolog j. angielskiego, twórca oraz autorskich projektów graficznych cechujących się odważnym designem i specyficzną, trudno uchwytną atmosferą. Promotorka kultury i twórczości kobiet. Stworzyła magazyn CREA Gdy Kobiety Tworzą, publikuje artykuły o sztuce, fotografii, marketingu internetowym. Wyróżniana na prestiżowych międzynarodowych konkursach fotograficznych. Miłośnik przyrody, dobrej książki i ambitnego filmu, właścicielka 2 psów i 3 kotów.

| PORTFOLIA| WYDARZENIA| ZGŁOŚ PORTFOLIO >
Znajdujesz się na: Strona główna»Czytelnia,Sukces i Inspiracje»Recenzje Książek,Rozwój Duchowy»Odważne Dusze, Robert Schwartz - recenzja książki
Odważne Dusze, Robert Schwartz - recenzja książki

Odważne Dusze, Robert Schwartz - recenzja książki

Życie nie jest proste, a czasami naprawdę potrafi dać w kość. Czasami masz wrażenie, że wszystko sprzysięgło się przeciwko tobie, a zza czarnych chmur wiszących ponad twoim życiem, nie dostrzegasz najdelikatniejszego promienia słońca.

Trudne życiowe decyzje i jeszcze trudniejsze wybory. Utrata pracy, zdrowia, bliskiej osoby. Ograniczenia i niemoc, brak zrozumienia i często pomocy. Wpadłaś na samo dno czarnej dziury. To zbyt wiele, jak na jedno krótkie i kruche życie.

Czujesz się samotna, przepełniona bólem, a czasem z rozpaczy wręcz pusta.

Nie wiesz, co zrobić, skąd zyskać pomoc. Czujesz przerażenie i strach i nie widzisz drogi wyjścia dla siebie.
Znam dobrze to uczucie, byłam kiedyś w tym miejscu.

Myślisz pewnie, że może nie jesteś dobrym człowiekiem i za karę masz takie trudne życie?

Nic dziwnego, że tak pomyślałaś, w końcu wszyscy wokół ciebie uważają, że łaska spotyka tylko człowieka, który nie ma problemów.

Wiedz jednak, że nie jesteś sama, na świecie mnóstwo innych ludzi, jak ty, żyje w przerażeniu i beznadziei.

A gdyby ktoś ci powiedział, że takie życie sama dla siebie wybrałaś, w pełni świadomie.

Dokładniej, twoja dusza je wybrała, zanim wcieliła się w twoje ciało.

A gdyby ktoś ci powiedział, że twoi najwięksi oprawcy, to dusze, które ciebie najbardziej kochają?

Byłabyś w stanie zobaczyć światło w ciemnym tunelu, w którym utknęłaś na jakimś etapie podróży zwanej życiem?

Dla takich ludzi jak ty, ja i wielu innych żyjących na całym świecie, doświadczonych ciężko przez los, którzy nie mogą znaleźć odpowiedzi na pytania Dlaczego właśnie ja?, Za co?, Czemu to wszystko służy? Robert Schwartz w swojej książce Odważne dusze odkrywa tajemnice tak zwanego planowania przedurodzinowego duszy. Autor, dzięki takim ludziom jak: homoseksualista chory na AIDS, matka niepełnosprawnego dziecka, kobieta chora na raka inni oraz mediom – ludziom o wysokiej świadomości i wrażliwości – którzy zgodzili się z nim współpracować, za pomocą kontaktów channelingowych odkrywa sens cierpienia w życiu i pomaga znaleźć nam odpowiedzi na postawione tutaj pytania.

Książka Roberta Schwartza poruszająca bardzo trudne sprawy życiowe, z pewnością nie jest dla każdego czytelnika. To wspaniała lektura dla tych, którzy borykają się z trudnymi doświadczeniami i pragną zrozumieć, jaki jest cel ukryty za ich cierpieniem. To książka dla ludzi, którzy wkroczyli na ścieżkę rozwoju duchowego i jakiś czas już na niej się znajdują. To także książka dla ludzi, którzy mają otwarty umysł i szczerze pragną dostrzec światło w ciemności. Dla nich z pewnością Robert Schwartz i książka Odważne dusze, opowiadająca prawdziwe historii, wniosą takie światło w ich serca i poczucie, że ich życie jest wyjątkowe w każdym sensie.

MOJA OCENA KSIĄŻKI 6 (w skali 6 stopniowej)

Odważne Dusze, Robert Schwartz została opublikowana przez , które specjalizuje się w publikacji książek z dziedziny:

  • ezoteryka – magia, rozwój duchowy, anioły i medycyna naturalna,
  • literatura dla młodzieży,
  • poradniki dotyczące zdrowego odżywiania i odchudzania
  • poradniki motywacyjne o nauce osiągania sukcesu,

Odważne dusze; Robert Schwartz; tanie książki; channeling; planowanie przedurodzinowe; życie po życiu; inspirujące książki; rozwój duchowy; poszukiwanie ścieżki; plan duszy; po co jestem; kim jestem

Książka jest dostępna w sklepie magazynu CREA GdyKobietyTworza.pl >>>

oraz

na stronie Wydawnictwa Illuminatio >>>

Jeżeli uznasz ten artykuł za wartościowy, prosimy POLEĆ go znajomym na Facebooku lub kliknij przycisk Google+. Może komuś te treści w czymś pomogą. Będziemy wdzięczni za polecenie naszego magazynu. Z góry za wszystko serdecznie DZIĘKUJEMY i zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebboku!

Danuta AntasAbout post author
Related posts

Leave your comment

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Authorization code from image: (required)


Message: (required)

Send comment