| PORTFOLIA| WYDARZENIA| ZGŁOŚ PORTFOLIO >
Znajdujesz się na: Strona główna»Polityka Prywatności

Polityka Prywatności

Firma ABREN Andrzej Bączkowski – właściciel serwisu GdyKobietyTworza.pl - we wszystkich swoich działaniach kieruje się dobrem użytkowników serwisu, którymi mogą być wyłącznie kobiety. Staramy się poznać, zrozumieć i szanować Wasze potrzeby, aby zapewnić jak najlepszą, sprawną obsługę. Rejestracja w serwisie GdyKobietyTworza.pl jest bezpłatna, a dane osobowe wszystkich użytkowników, którzy bezpłatnie zarejestrowali się w serwisie pozostają wyłącznie do wiadomości administracji serwisu. Poniżej znajdują się bardziej szczegółowe informacje na temat polityki prywatności, kwestie ochrony danych osobowych, zastrzeżenia prawne oraz informacje o prawach autorskich. Regulamin korzystania z serwisu znajduje się na oddzielnej stronie czytaj Regulamin.

Informujemy również, że w trakcie korzystania z usługi rejestracji Użytkownika są umieszczane pliki typu cookies. Umieszczenie plików cookies jest konieczne do prawidłowego realizowania usługi przez serwis GdyKobietyTworza.pl

Prawa autorskie

Wszystkie materiały publikowane na stronie serwisu www.GdyKobietyTworza.pl objęte są prawem autorskim. Dotyczy to zarówno treści publikowanych przez redakcję naszego serwisu, jak i treści zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Kopiowanie, przedruk materiałów lub wykorzystanie ich w jakiejkolwiek formie jest łamaniem prawa polskiego o ochronie praw autorskich i praw pokrewnych.

Odpowiedzialność prawna

Zarówno właściciel, jak i administracja serwisu GdyKobietyTworza.pl nie ponoszą odpowiedzialności prawnej za nadużycie praw autorskich w związku z publikowanymi w serwisie materiałami nadesłanymi przez Użytkowników serwisu. Użytkownik serwisu przesyłając do redakcji materiały do publikacji oświadcza, że jest ich autorem i zarazem właścicielem praw autorskich do publikacji niniejszych materiałów.

Dane osobowe

Serwis GdyKobietyTworza.pl posiada bazę danych o swoich użytkownikach. Podając swoje dane osobowe w formularzu rejestracyjnym, użytkownik jednocześnie potwierdza ich autentyczności i zgodność ze stanem faktycznym oraz wyraża zgodę na gromadzenie i przetwarzanie tych danych przez firmę ABREN Andrzej Bączkowski z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Dworcowej 60 zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Firma ABREN Andrzej Bączkowski zobowiązuje się do nieudostępniania danych osobowych i kontaktowych użytkowników serwisu GdyKobietyTworza.pl żadnym innym podmiotom gospodarczym w celu osiągania korzyści materialnych lub w celu dalszego ich przetwarzania. Dane użytkowników serwisu są zabezpieczone i dostępne tylko redakcji. Każdy użytkownik ma dostęp do swoich danych oraz ich poprawiania. Więcej na temat danych osobowych w Regulaminie serwisu.