| PORTFOLIA| WYDARZENIA| ZGŁOŚ PORTFOLIO >
Znajdujesz się na: Strona główna»O nas

O nas

Magazyn CREA Gdy Kobiety Tworzą wspiera i promuje kobiety twórcze, które świadomie i z determinacją kreują swoją rzeczywistość, żyjąc z przekonaniem, że wyobraźnia nie zna granic. Jesteśmy głosem nowego pokolenia kobiet, które przekracza sztywno zakreślone przez społeczeństwo patriarchalne granice, wchodząc w świat dotąd zarezerwowany dla mężczyzn i realizując swój największy, twórczy potencjał.

Piszemy o kobietach, które całkowicie odmieniły swoje życie, zmieniając zawód, zakładając własne firmy, podróżując po świecie, podejmując się całkowicie nowych wyzwań.

Promujemy nowe spojrzenie na zagadnienie piękna, upływu czasu, wiedzy i fachowości, inspirując kobiety do podejmowania nowych działań i szukania dróg samorealizacji.

BE CREA, czyli BĄDŹ KREATYWNA, przestań śnić o marzeniach, zacznij je realizować!

to hasło, którym nasz magazyn kieruje się we wszystkich swoich działaniach, pisząc nieszablonowe artykuły, oferując nowatorskie formy współpracy i reklamy.

Oferta magazynu i współpracującego z magazynem skierowana jest do kobiet kreatywnych, aktywnych zawodowo i twórczo oraz tych, które dopiero pragną realizować się w dziedzinach związanych z szeroko pojętą twórczością.

  • Na łamach w działach SZTUKA i TWÓRCZOŚĆ, WYDARZENIA oraz KOBIETY PISZĄ promujemy kobiety kreatywne, pisząc o ich dokonaniach, osiągnięciach i zrealizowanych projektach artystycznych.
  • W działach PRACA i FIRMA , SUKCES i INSPIRACJE oraz STYL ŻYCIA podpowiadamy, uczymy i inspirujemy kobiety, jak zaistnieć w świecie biznesu, jak kreować swój wizerunek medialny i zawodowy, jak mądrze korzystać z dostępnych narzędzi promocji swojej twórczości, w tym z mediów społecznościowych.
  • Inspirujemy kobiety do odważnego kreowania własnego życia, stworzenia wymarzonej pracy, upragnionego wizerunku w takich działach, jak: PIĘKNO i ZDROWIE, MODA i STYL, MIŁOŚĆ i ZWIĄZKI,

Motywujemy do odważnego kreowania własnego życia i stworzenia swojej wymarzonej pracy, bo tylko robiąc to, co kochamy i w co wierzymy, nasze życie ma sens.

BĄDŹ KREATYWNA z magazynem CREA Gdy Kobiety Tworzą.

Chcesz się z nami podzielić historią swojego życia odmienionego dzięki twojej odwadze i determinacji? Napisz do nas >>> Chętnie Was słuchamy.

Zapraszam do aktywnego korzystania z magazynu CREA GKT

Redaktor Naczelna

Copy of my signature 1

Poznaj autorów magazynu CREA Gdy Kobiety Tworzą

 

Danuta Antas redaktor naczelna CREA GKT

Twórca magazynu CREA Gdy Kobiety Tworzą.
Artysta grafik, fotografik, projektant stron internetowych, copywriter

Z wykształcenia artysta grafik, nauczyciel przedmiotów artystycznych, filolog języka angielskiego. Studia z grafiki artystycznej i wychowania plastycznego ukończyła na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Kolejne studia – z filologii angielskiej – z tytułem licencjata ukończyła na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, a studia magisterskie na Wydziale Filologii Angielskiej UMK w Toruniu, specjalizując się w Kulturoznawstwie Brytyjskim. Wcześniej, absolwentka Liceum Sztuk Plastycznych w Bydgoszczy.

Zawodowo tworzy artystyczne strony internetowe, zajmuje się grafiką reklamową, jest copywriterem, udziela konsultacji artystycznych oraz doradza artystom i kobietom kreatywnym w dziedzinie marketingu internetowego i kreowania wizerunku.

Z zamiłowania fotografuje, pisze, rysuje.

W 2012 roku stworzyła i prowadzi magazyn CREA GdyKobietyTworzą po to, aby pomagać innym kobietom realizować ich twórcze pasje.

Niepokorny duch, który wyraża swoje niekonwencjonalne poglądy na blogu pt. Myśli Niepokorne. Jej fotografie są wyróżniane na międzynarodowych konkursach fotograficznych, a jej anglojęzyczny  był w 2013 roku wyróżniony w amerykańskim czasopiśmie fotograficznym .

Moim marzeniem jest, aby każda kobieta realizowała swój największy, wrodzony potencjał i dzięki temu była zawsze szczęśliwa, czuła się kochana, ważna i potrzebna.

Strony internetowe:  | | |

Andrzej Bączkowski właściciel CREA GKT

Wydawca CREA Gdy Kobiety Tworzą. Właściciel ABREN Group.
Licencjonowany pośrednik nieruchomości. Związany z biznesem od 20 lat.

Andrzej jest przedsiębiorcą, licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Studia ukończył na Wydziale Humanistycznym WSP Bydgoszcz (obecnie Uniwersytet Kazimierza Wielkiego) w zakresie Nauk Społecznych, specjalizując się w administracji samorządowej. Ukończył również studia podyplomowe z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz studia podyplomowe z zakresu zarządzania nieruchomościami na Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie.

Od ponad 20 lat związany z grafiką reklamową i promocją firm, jest właścicielem magazynu CREA Gdy Kobiety Tworzą. W jego życiu ważne miejsce zawsze zajmowały zwierzęta i przyroda, dlatego od 2013 roku prowadzi również blog o psach dużych ras i sklep zoologiczny DuzePsy.pl.

Kocham zwierzęta, przyrodę, tworzenie różnych rzeczy i … normalność. Od zawsze ważne dla mnie było, aby żyć w harmonii z naturą i każdego dnia zrobić coś, dzięki czemu żyje się lepiej, zwłaszcza zwierzętom, którym ludzie odbierają ich naturalny świat, zapominając, że są to istoty żywe i czujące.

Strony internetowe:  | | |

Elżbieta Krzyżaniak-Smolińska – trener terapii jogą, pisarka

Nauczycielka jogi, aerobiku, trener pracy z ciałem i oddechem
Założycielka Centrum Szczęśliwego Człowieka ENERGIA

Elżbieta Krzyżaniak-Smolińska jest specjalistką terapii jogą, medytacji, psychologii jogi i pracy z ciałem. Jest trenerem nauczycieli jogi w nurcie Sri Sri Joga. Specjalizuje się w zajęciach jogi dla osób chorujących na stwardnienie rozsiane, depresje. Naucza medytacji oraz pracy z oddechem. Prowadzi szkolenia dla biznesu.

Podróżniczka, rekordzistka księgi Guinnessa w 2002 roku, zdobywca Mont Blanc, przepłynęła wpław rzekami Wartą i Odrą do Morza Bałtyckiego oraz Wisłą do Morza Bałtyckiego, w sumie 1500 km.

Przewodnik duchowy, autorka książki W cudzych butach opublikowanej w 2014 roku oraz tekstów do medytacji Medytacja dla każdego, Medytacja miłości, Trening autogenny, Jestem wiatrem, 7 poziomów istnienia

Strona internetowa: www.csc-energia.com.pl | wcudzychbutach.pl

Danuta Stawarz - fotograf, podróżnik

Danuta Stawarz, historyk sztuki, fotograf, podróżnik
Autorka bloga o Boliwii

Danuta Stawarz z wykształcenia jest historykiem sztuki. Studia ukończyła na UMK w Toruniu. Wkrótce potem, wyjechała do Irlandii, gdzie w w Griffith College w Dublinie odbyła kolejne studia z dziedziny, którą się pasjonuje – z fotografii.

Z początkiem roku 2012 przeprowadziła się do Boliwii, gdzie zmaga się z trudami życia emigranta, pracuje jako nauczycielka, a w przerwach podróżuje i fotografuje ten niezwykły kraj.

O swoich doświadczeniach pisze bardzo ciekawe artykuły na jej blogu, gdzie również zamieszcza mnóstwo wspaniałych zdjęć z Boliwii i innych miejsc, do których zwiodła ją jej ciekawość świata.

Strona internetowa:

 

 

Absolwent dziennikarstwa Krakowskiej Szkoły Gospodarczej w Krakowie. Absolwent Cambridge Ruskin International College oraz Anglia Ruskin University w Cambridge, UK na kierunku teatr i film.

Trener języka angielskiego w Nowym Targu dla Centrum Szkoleniowego Masterlang w projekcje Unii Europejskiej.

Autor przewodnika opartego na doświadczeniach zdobytych w Wielkiej Brytanii i Polsce związanych z uczeniem się i nauczaniem: UCZ SIĘ UCZYĆ. Chmura Stresu Przed Radością, Ucz się Szybko z Przyjemnością. 7 kluczy do opanowania i nauczania każdego języka obcego i innych umiejętności życiowych wciągu 27 godzin na podstawie piramidy uczenia się NTL.

Portal Gdy Kobiety Tworzą jest miejscem gdzie prezentowana jest twórczość kobiet, wartości, z którymi się identyfikują, a także skarby,które są im przypisywane.
Jednym z tych skarbów-wartości jest miłość.

Artykuły, które piszę przedstawiają propozycję poglądów na temat miłości, z punktu widzenia znanych kobiet i popularnych mężczyzn wywodzących się ze światowego dziedzictwa duchowego (m.im.Lista Watkinsa).

Pozdrawiam.
Andrzej Milewski