Autor Andrzej Milewski

Portal Gdy Kobiety Tworzą jest miejscem gdzie prezentowana jest twórczość kobiet i wartości, z którymi się identyfikują jak miłość, biznes, sztuka, podróże i edukacja. Powyższy artykuł przedstawia propozycję poglądów na wymienione wartości od strony mężczyzny. Andrzej Milewski jest autorem przewodnika po nauce języków obcych: 7 SEKRETÓW NAUKI JĘZYKÓW. JAK OPANOWAĆ KAŻDY JĘZYK OBCY ŁATWIEJ, SZYBCIEJ, SKUTECZNIEJ, SOLIDNIE. Celem przewodnika jest zapewnienie korzyści takich jak: pomoc w redukcji trudności związanych z nauką nowego języka, m.in. ograniczenie towarzyszącego negatywnego myślenia i redukujących emocji, eliminacja niechcianych kosztów, niekomfortowych sytuacji, pomoc w usunięciu nawyków opóźniających opanowanie języka, uczynienie radości z nauki języka obcego, umożliwienie osiągnięcia maksymalnej motywacji do uczenia i przygotowanie do rozpoczęcia przyjemnej podróży z językiem nową bez dziur, szeroką, krótką, łatwą, bezpieczną, pokonywaną z łatwością bez bólów siedmiopasmową autostradą nauki każdego języka obcego. Andrzej Milewski jest absolwentem Krakowskiej Szkoły Gospodarczej, Cambridge Ruskin International College oraz Anglia Ruskin University w Cambridge, w Wielkiej Brytanii, obecnie pracuje jako trener języka angielskiego w Nowym Targu dla Centrum Szkoleniowego Masterlang w projekcje Unii Europejskiej, pomaga w przygotowywania prezentacji publicznych i prac pisemnych oraz prowadzi Kurs Pozytywnego Myślenia. a także

| PORTFOLIA| WYDARZENIA| ZGŁOŚ PORTFOLIO >
Znajdujesz się na: Strona główna»Sukces i Inspiracje»Rozwój Osobisty»Edukacja»7 Tajemnic Nauki Języków

7 Tajemnic Nauki Języków

7 Tajemnic Nauki Języków – Osobisty przewodnik po nauce języków, czyli jak opanować każdy język obcy łatwo i szybko za pomocą 7 Tajemnic Języków

Serdecznie witam wszystkich Czytelników, którzy sięgnęli po artykuł tylko z ciekawości, szczególnie witam tych, którzy chcą opanować język obcy łatwo i szybko. Nazywam się Andrzej Milewski, jestem absolwentem Krakowskiej Szkoły Gospodarczej w Polsce, Cambridge Ruskin International College i Anglia Ruskin University w Cambridge w Wielkiej Brytanii. Jestem trenerem języka angielskiego w Nowym Targu dla Centrum Szkoleniowego Masterlang w projekcje Unii Europejskiej. Lubię moją pracę, kocham pisać i mam pragnienie pomocy Polakom w nauce języków obcych.

Gdy zaczniemy, lub już uczymy się języka obcego, to chcielibyśmy opanować dany język łatwo, szybko, skutecznym i solidnym sposobem, jednak podczas prób realizacji tego zadania napotykamy przeszkody. Czy identyfikujesz problemy występujące podczas nauki? Czy omawiasz je, tłumaczysz? Czy posiadasz sposoby na pokonywanie tych problemów. Czy jest tego brak? Czy ucząc się języka posiadasz przejrzystą metodę nauki? Może uciążliwości potęguje brak przejrzystej metody? Razem wszystko skutkuje trudną, wolną, mało skuteczną, kosztowną metodą nauki języka obcego. Czy przyswajanie języka obcego jest łatwą czy uciążliwą drogą? Sytuacja taka jest podobna do jazdy samochodem po szosie, która jest stara, z dziurami, wąska, długa, trudna, niebezpieczna i pokonywana z ogromnym wysiłkiem.

Trudności występujące podczas nauki języka, brak ich identyfikacji, omówienia, wytłumaczenia, zrozumienia, ogólnie pisząc, brak rozwiązywania problemów wraz ze skomplikowanym, chaotycznym sposobem nauki powodują brak komunikacji, negatywne myślenie i redukujące emocje jak: lęk, strach, niską samoocenę, niską jakość nauki, frustrację, stres, gniew, zniechęcenie, zawiedzenie, rozczarowanie, obawy. Wiele osób chciałoby pokonać przeszkody stojące na drodze do opanowania języka obcego. Ale jak je pokonać? Każdy chciałby uczyć się bez negatywnych emocji, z pozytywnym myśleniem, z maksymalną motywacją. Ale jak to zrobić?

Większość ludzi chciałaby opanować dany język obcy łatwo, szybko, skutecznym i solidnym sposobem. Ale jak to zrobić?

Odpowiedzi na powyższe pytania można znaleźć w propozycji jaką jest przewodnik po nauce języka obcego, pt: 7 Tajemnic Nauki Języków. Celem przewodnika jest zapewnienie korzyści takich jak: radość z nauki języka obcego, pomoc w redukcji trudności związanych z nauką nowego języka, ograniczenie towarzyszącego negatywnego myślenia i redukujących emocji, eliminacja niechcianych kosztów, niekomfortowych sytuacji, pomoc w usunięciu nawyków opóźniających opanowanie języka, umożliwienie osiągnięcia maksymalnej motywacji do uczenia i przygotowanie do rozpoczęcia przyjemnej, szybkiej, łatwej, bezpiecznej podróży z językiem po nowej autostradzie nauki języków. Przewodnik podzielony jest na dwie części.

CZĘŚĆ I opisuje lekcję zero, czyli przygotowania do nauki i omawia największe przeszkody, wraz ze sposobami na ich pokonanie.

Pokonanie barier w postaci negatywnego myślenia i redukujących emocji, występujących przed i podczas przyswajania dowolnego języka obcego jest możliwe za pomocą krótkiej, prostej, przejrzystej identyfikacji, omówienia i wytłumaczenia problemów, znajduje się w CZĘŚCI I przewodnika, bo 1. Świadomość, 2. Zrozumienie i akceptacja i 3. Oddzielenie przeszkód od uczącego się jest początkiem do większej skuteczności nauki. Przed rozpoczęciem nauki języka sposobem łatwym, szybkim, skutecznym, solidnym należy solidnie przygotować się, podobnie jak przed rozpoczęciem prac na placu budowy gromadzi się wcześniej właściwe i potrzebne materiały, maszyny i ludzi.
7 Tajemnic Nauki Języków redukuje dyskomfortowe sytuacje podczas uczenia się języka obcego, również dzięki przesunięciu na dalszy plan różnic między polskim a obcym, na rzecz skupienia się na podobieństwach. Im większy nacisk właśnie na podobieństwa między tymi językami, tym większe ograniczenie różnic między nimi, powoduje to w konsekwencji redukcję trudności w nauce i mniejszą ilość problemów. Wszyscy zgodzimy się z faktem, że wydarzenia z rodzinnego domu mają duży wpływ na nasze dorosłe życie, odnosi się to zwłaszcza do nauki języków. Sposób jakim przyswoiliśmy sobie w dzieciństwie język ojczysty, stał się naszym naturalnym wzorem nauki języka pomocnym przy poznawaniu kolejnych języków.

CZĘŚC II odpowiada na pytanie: jak łatwiej, szybciej, skuteczniej, solidniej niż dotychczas uczyć się każdego języka obcego za pomocą siedmiu tajemnic,

jedna tajemnica stanowi jedną metodę nauki, które uporządkowane są na podobieństwo pasów autostrady i według piramidy uczenia się. Wszystkie tajemnice używają elementy wspólne dla wszystkich języków świata, tym elementem wspólnym jest ich fundament stosowania i funkcjonowania, analogicznie do tego fundamentu, który występuje w każdym budynku. Między innymi tymi sposobami, przewodnik czyni naukę łatwiejszą, powodując zwiększenie sił do nauki, oraz oddalając ryzyko popadnięcia w większe zniechęcenie i negatywizm.
Przewodnik 7 Tajemnic Nauki Języków zwiększy Twoją znajomość i świadomość, co będzie skutkowało wyższą kompetencją dotyczącą skutecznej strategii w zakresie indywidualnego uczenia się języka obcego. Znajomość ta i świadomość z kompetencją spowodują: wyższą niż dotychczas jakość nauki przez co ograniczysz wysiłek towarzyszący uczeniu się, zamiast negatywnych pojawią się pozytywne emocje, co umożliwi Ci pokonanie wszelkich przeszkód w tym psychicznych, co będzie skutkowało opanowaniem danego języka obcego w sposób łatwy, szybki, skuteczny, solidny. Wszystko to, razem, spowoduje ograniczenie wysokich kosztów w postaci wysiłku, czasu i finansów, jakie ponosisz podczas nauki języka w dotychczasowy: trudny, wolny, mniej skuteczny, chaotyczny sposób.

Dzięki łatwej, szybkiej, skutecznej, solidnej metodzie nauki języka obcego zawartej w przewodniku osiągniesz lepsze samopoczucie, większą chęci do nauki, swobodny komfort psychiczny, a co za tym idzie wyższy status społeczny, kolejne źródło dochodów i realizację marzeń. Ostateczny rezultat spowodowany przewodnikiem będzie większy niż obecne Twoje oczekiwania. Łatwiej, szybciej, skuteczniej, solidniej niż dotychczas można uczyć się każdego języka obcego tylko za pomocą siedmiu tajemnic.

7 Tajemnic Nauki Języków opiera się na dwóch fundamentach: wiedzy i badań światowych autorytetów zajmujących się językami, jak również na: bezpośrednich, osobistych moich doświadczeniach zdobytych w Wielkiej Brytanii, USA i Polsce związanych z uczeniem się i nauczaniem. Serdecznie zapraszam Cię do nabycia fragmentów wyjątkowego przewodnika po nauce języków obcych pt: 7 Tajemnic Nauki Języków w cenie promocyjnej 10 zł. od stycznia 2015 roku w butiku Gdy Kobiety Tworzą.

Dziękują, Autor.

Leave your comment

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Authorization code from image: (required)


Message: (required)

Send comment